Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı! Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı!

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya’dan hayranlarını korkutan bir haber geldi. Hasan Can Kaya evinin bahçesinde geçirdiği kaza sonucunda hastanelik oldu. Hasan Can Kaya'nın acil olarak ameliyata alındığı öğrenildi.

İlk olarak YouTube'da yayın hayatına başlayan daha sonra ise Acun Ilıcalı ile anlaşma sağlamasının ardından Exxen'de yoluna devam etme kararı alan "Konuşanlar" programının sunucusu komedyen Hasan Can Kaya adını geniş bir hayran kitlesine duyurdu. 

Futbol Oynarken Kaza Geçirdi

Konuşanlar programının yayınlanan her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturan Hasan Can Kaya’dan korkutan haber geldi. Hasan Can Kaya, dün sabah evinin bahçesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken omzunun üzerine düştü. 

Ameliyatı Beş Saat Sürdü

Yaşadığı talihsiz kaza sonrası artan ağrıları üzerine hastaneye giden ünlü komedyenin omzunda kırıklar olduğu tespit edildi. Bunun üzerine Hasan Can Kaya acil ameliyata alındı. Beş saat süren ameliyatın başarılı geçtiği ve komedyenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Turnesi Ertelendi

Birkaç gün hastanede istirahat edecek olan ünlü komedyenin 24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında yapacağı, biletleri haftalar öncesinden tükenen ABD turnesini ileri bir tarihe erteleyeceği duyuruldu.

Kaynak: Haber Merkezi