Ünlü sanatçı Yonca Evcimik geçtiğimiz günlerde katıldığı programda yaptığı itirafla çok konuşulmuştu. Evcimik aşk sorusu gelince kendisini tutamayarak Kızıl Goncalar dizisinde Mert Yazıcıoğlu’nun canlandırdığı Cüneyd efendi karakterine platonik aşık olduğunu söylemişti. 

Ünlü Şarkıcı Aşk İlanı Yaptı! Kızıl Goncalar’ın Cüneyd’i Kayıtsız Kalamadı!-1

Plotonik Aşık Olduğunu İtiraf Etti

Geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan Kızıl Goncalar dizisi NOW TV’de fırtınalar estirmişti. Yayınlanan her bölümüyle gündem olan dizinin başrollerinden Mert Yazıcıoğlu da oyunculuk performansıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.  Ünlü oyuncunun hayranları karaktere ve oyunculuk performansına övgüler yağdırırken ünlü şarkıcı Yonca Evcimik’ten de aşk ilanı gecikmedi. 

Yonca Evcimik katıldığı bir programda 'Hayatında biri var mı?' sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu. Ünlü şarkıcı platonik aşkının Cüneyd Efendi olduğu söyledi. 

Ünlü Şarkıcı Aşk İlanı Yaptı! Kızıl Goncalar’ın Cüneyd’i Kayıtsız Kalamadı!-2

'Ben de Onu Çok Seviyorum' 

Bu açıklamalar Yazıcıoğlu'na soruldu ve ünlü oyuncudan da yanıt gecikmedi.

Galatasaray'da İcardi Krizi! Wanda Nara Ayrılığı Ortalığı Karıştırdı! Galatasaray'da İcardi Krizi! Wanda Nara Ayrılığı Ortalığı Karıştırdı!

Magazinburada'nın kameralarına konuşan Yazıcıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

 "Eyvallah ben de onu çok seviyorum canım, benim oynadığım karaktere böyle bir sevgi duyması çok güzel. Mutluyum ben tabii ki insanların oynadığım şeyi beğenmesinden. Herkese çok teşekkür ederim" 

Aşk hayatı iler ilgili sorulara "Sorma, yok çünkü" diyen Yazıcıoğlu, son olarak Afra Saraçoğlu’yla yaşadığı sallantılı ilişkiyle gündeme gelmişti. İhanet iddialarıyla anılan Yazıcıoğlu sessizliğini korudu.

Kaynak: Haber Merkezi