Henüz 17 yaşındaki Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009 tarihinde acımasızca katleden ve tüm Türkiye’nin aklına kazınan katil Cem Garipoğlu’nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı.

Cemgmünevver

Lise öğrencisi Münevver Karabulut’u önce 29 bıçak darbesiyle yaralayıp daha sonra başı gövdesinden ayrılacak şekilde öldürdükten sonra, kendini de öldürmek istediğini söyleyen katil Cem Garipoğlu, cinayeti işledikten 197 gün sonra İstanbul’da teslim oldu. 24 yıl hapis cezasına çarptırılan katil, 10 Ekim 2014 tarihinde, hapis yattığı Silivri Cezaevi’nde kendini asarak intihar etti.

Cem Garipoğlu’nun yurtdışında görüldüğü, cezaevinden kaçırıldığı iddialarının üzerine Karabulut Ailesi, katilin mezarının açılması talebinde bulundu.

5’inci Kattan Düşen 19 Yaşındaki Genç, Feci Şekilde Can Verdi! 5’inci Kattan Düşen 19 Yaşındaki Genç, Feci Şekilde Can Verdi!

Otopsi Cem G

Cem Garipoğlu

Katilin babası Nida Garipoğlu, mezarın açılmasını ve artık bu iddiaların son bulması yönünde savcılığa başvurdu. Babanın talebi üzerine aradan geçen 10 yılın ardından, katilin otopsi görüntüleri ortaya çıktı.

Kaynak: HABER MEKEZİ