Vatandaşlarla sohbet edip etkinlik alanını gezen Büyükklıç'a çalgıcılardan güzel bir sürpriz geldi. Büyükkılıç'a özel besteledikleri şarkıyı söyleyerek mini bir konser verdiler.

Çalgıcılar, enstrümanlarla ‘Gel gel başkanım, benim Memduh Başkanım. Kayseri’nin gururu geliyor, Kayseri’nin en büyük başkanı Memduh başkan geliyor. Memduh başkan gelecek, bütün dertler bitecek. Gel gel başkanım, benim Memduh Başkanım’ diye besteledikleri şarkıyı seslendirdiler.

Başkan Büyükklç

Sizlere En Güzel Şekilde Hizmetler Verip, Gönüllerinizde Yer Etmeyi Arzu Ediyoruz

Başkan Büyükkılıç etkinliklerin çok güzel bir şekilde hazırlandığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Cenab-ı Allah’a şükrederek, bir Ramazan Ayı’na daha eriştik. İnşallah oruçlarımızı tutup, teravihlerimizi eda edip, Kadir Gecemizi idrak edip, bayramlara erişmeyi Mevla’m lütfetsin diye buradan sizlere sesleniyorum.

Astım Olan Genç Kız Hastalığı Nasıl Yendi? Astım Olan Genç Kız Hastalığı Nasıl Yendi?

Büyükklıç3

 Millet Bahçemizde sizlere en güzel şekilde hizmetler verip, gönüllerinizde yer etmeyi arzu ediyoruz. Hayırlı geceler diliyorum. Değişik zamanlarda uğrayacağız inşallah. Maşallah dolup taşıyor. Millet Bahçesi bir ihtiyaçmış. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrin huzurunu koruyarak, hizmet etmeyi Rabbim nasip eylesin" şeklinde konuştu.

Editör: Ülkü Şimşek