Yahyalı Belediyesi Meclisi, Temmuz Ayı olağan meclis toplantısını yaptı. Toplantıya Başkan Esat Öztürk’ün yokluğunda Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Göksun, başkanlık etti. Toplantıda önemli kararlar alındı. Gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’nda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. 

Yahyalı Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı tarafından hizmet binası olarak kullanılmak üzere tahsis edilen işyerinin tahsis süresinin uzatılması ile ilgili talep, görüşülerek karara bağlandı. Meclis üyeleri, tahsis süresinin uzatılması kararı aldı. 

Belediye Meclisi’nde Önemli Kararlar! O Binanın Tahsis Süresi Uzatıldı! (2)

Yahyalı Belediyesi tarafından yapılan açıklamalarda toplantıda alınan kararlar açıklanarak; “Mecliste ; Yahyalı Çiftçi Malları Koruma Başkanlığının, hizmet binası olarak kullanılmak tahsisli olan işyerinin tahsis süresinin uzatılması ile ilgili talebi,  Norm Kadroda, boş kadro değişikliği yapılması talebi, Tarifelerindeki su ve elektrik aboneliği talep yazıları ile adres numarataj tespit ve beyan ücretlerinde revize yapılması talebi, 100. Yıl Mahallesi L34-C-13-D-4-A ve L34-C-13-D-4-B no'lu paftalarda 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliği yapılması talebi, Derebağ 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı itirazları ve Belediyemizin vergi giderleri ve Belediyemize ait Yahyalı İmar İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin vergi giderleri ve SGK primlerinin ödenmesi amacıyla ekli listede yer alan taşınmazların tapu devrinin yapılması ile ilgili gerekli iş ve işlemlerin yapılması için Belediye Encümenine yetki verilmesi talebi görüşüldü” ifadelerine yer verildi.

Tomarza'da Hasat Zamanı! Çalışmalar Devam Ediyor Tomarza'da Hasat Zamanı! Çalışmalar Devam Ediyor

Yahyalı Belediye Meclisi’nde Önemli Kararlar! O Binanın Tahsis Süresi Uzatıldı! (1)

Kaynak: Özel Haber