Kayseri’de Resmen Ödül Festivali Yapıldı! Kayseri’de Resmen Ödül Festivali Yapıldı!

İlk görüşte aşık olduğu kadına evlenme teklifi etmesinin ardından evlendiler. Mağdur adam, 12 günlük evli olduğu kadının aslında erkek olduğunu öğrendi.

T24’ten alınan bilgilere göre, Endonezya'da meydana gelen olayda, damat 12 gündür evli olduğu karısının aslında erkek olduğunu fark etti. Çift arasında tartışma yaşandı, damat polis çağırdı. 

İnternet üzerinden tanıştıkları belirtilen çift buluşmaya karar verdi. Evlendiği eşine ilk görüşte aşık olduğunu belirten adam, birkaç buluşmanın ardından evlenme teklifinde bulundu.

Sevgilisinin buluşmaları boyunca her zaman yüzünü peçe ve başörtüsü kullanarak gizlemeye çalıştığını anlatan adam, durumdan şüphelenmediğini aksine utangaç olduğunu düşündüğünü ve bu durumun ilgisini çektiğini söyledi. 

Para Alabilmek İçin Yapmış

Kimlik bilgileri A.K olarak belirtilen adam, ‘Evlenme teklifimi kabul etti, anne ve babasını kaybettiğini ve düğüne çağıracak bir yakını olmadığını söyledi. Ancak evlendikten sonra da yüzünü saklamaya devam etti ve cinsel beraberlikten kaçındı. Bu durumdan şüphelenen ailem, onu araştırmaya başladı. Babasının hayatta olduğunu öğrendik. Babasından aslında eşimin erkek olduğunu öğrendim ve yıkıldım. Sonra polis çağırdık. Ne zaman istese para veriyordum. Benden para alabilmek böyle bir şey yaptığını itiraf etti’ açıklamasında bulundu. 

Failin 4 yıla kadar hapis cezasına çarptırılma riski bulunuyor. 

Kaynak: HABER MERKEZİ